Sklep z modą dla Ciebie

Nasza historia.

Zastanawiacie się dlaczego ptak- zimorodek jest symbolem naszej firmy o to nasza historia.

Gdy pierwszy raz zobaczyłam w locie zimorodka zachwyciłam się przepięknym ubarwieniem tego ptaka a także jego finezyjnym lotem.

Na tle jesiennego lasu wyglądał zjawiskowo. Chcemy abyś Ty wyglądała tak zjawiskowo w domu, na spacerze, spotkaniu z przyjaciółmi jak również w pracy.

Ubierz się razem z nami w wyjątkowe marki wyjątkowe jak Zimorodek. Poczuj się wyjątkowo w przygotowanych dla ciebie stylizacjach i zachwycaj siebie oraz innych.

Stylizacja ma być Twoja od początku do końca, uwzględniać Twoje potrzeby ale przede wszystkim Twoją osobowość i wyjątkowość.

Przygotowane przez nas stylizacje są właśnie takie. Nosisz je bo są zgodne z Tobą i Twoim Życiem. Zapraszamy  do sklepu oraz Fashion Day online oraz offline.


Wysoka jakość. Dobra cena. Indywidulane podejście do każdego klienta. Szybka i darmowa dostawa. Pełne bezpieczeństwo zakupów. Aż 101 dni na zwrot.

Internetowych sklepów z damską modą jest mnóstwo.  Zrobiłyśmy jednak wszystko, abyś to właśnie w naszym sklepie Three Sisters poczuła się wyjątkowo, a zakupy z nami były dla Ciebie czystą przyjemnością. Zastanawiasz się dlaczego tak sądzimy?

Gwarancja najwyższej jakości 

Sprzedajemy wyłącznie wyjątkowe produkty wysokiej jakości, uszyte w Polsce. Zanim je Wam pokażemy, wszystkie są najpierw testowane przez nas osobiście lub przez nasze zaprzyjaźnione klientki. Tylko tak sprawdzone produkty trafiają najpierw do naszego sklepu, a następnie mogą trafić do Twojej szafy.

Dobra cena

Gwarantujemy najlepszy stosunek ceny do jakości. Robiąc zakupy w naszym sklepie, kupujesz w najniższych możliwych cenach. Pamiętaj, że jakość musi mieć swoją cenę. Starannie wybierając asortyment i negocjując z producentami, czuwamy jednak nad tym, aby dla Was była ona jak najniższa. Niezmiernie istotne jest dla nas, aby móc zapewnić Wam wszystko co najlepsze.

Indywidualne podejście do każdego klienta (każda z Was jest dla nas wyjątkowa!)

Przed dokonaniem zamówienia możesz skonsultować się z coachem mody, Renatą lub/oraz z naszym specjalistą ds. doboru rozmiarów, Anną. Jeśli nie wiesz jaki produkt wybrać, nie jesteś pewna czy rozmiar podany w tabeli jest dla ciebie dobry, po prostu nas zapytaj. Jesteśmy do Twojej dyspozycji. Aby zadać zapytanie w sprawie produktu, wyślij maila: sklep@3sisters.com.pl lub coachingmody@3sisters.com.pl, zadzwoń na numer 600 399 960 lub skontaktuj się za pośrednictwem Facebooka.

Darmowa dostawa

Myślisz, że zakupy w internecie wiążą się z przepłacaniem za wysyłkę? Przekonaj się, że w naszym sklepie wcale tak nie jest! Specjalnie dla Ciebie pokrywamy koszty dostawy za wysyłkę zakupów, których wartość wynosi min. 259 zł brutto. 

W pełni bezpieczne zakupy online

Do bezpieczeństwa naszych Klientek przywiązujemy szczególną wagę. Dbamy o najwyższe standardy bezpieczeństwa realizowanych transakcji, także bezpieczeństwo danych osobowych. Wszelkie wymagane certyfikaty bezpieczeństwa aktualizujemy na bieżąco, przez co na 100% możemy zagwarantować  bezpieczeństwo zarówno całego przebiegu płatności  jak i dostawy zakupionych przez Was produktów. Twoich danych osobowych nikomu nie udostępniamy, masz do nich stały dostęp i możliwość usunięcia w dowolnej chwili, bez podawania przyczyny.

101 dni na zwrot

W pełni rozumiemy, że zakupy modowe to bardzo specyficzny rodzaj zakupów internetowych, a ostateczna ocena zakupionych przez internet ubrań może być pełna dopiero wtedy, gdy do nas dotrą i zostaną po raz pierwszy włożone. Dlatego dajemy Ci aż 100 dni (i jeden dzień dłużej, w sumie 101 dni!) na zwrot zakupionego u nas produktu, który nie był przez Ciebie używany.

Gwarancja najwyższej jakości

Sprzedajemy wyłącznie wyjątkowe produkty wysokiej jakości, uszyte w Polsce

Dobra cena

Gwarantujemy najlepszy stosunek ceny do jakości.

Indywidualne podejście do każdego klienta

Każda z Was jest dla nas wyjątkowa!

Darmowa dostawa od 259 zł brutto

Pokrywamy koszty dostawy za wysyłkę zakupów, których wartość wynosi min. 259 zł brutto

W pełni bezpieczne zakupy online

Dbamy o najwyższe standardy bezpieczeństwa realizowanych transakcji, także bezpieczeństwo danych osobowych.

101 dni na zwrot

Dajemy Ci aż 100 dni (i jeden dzień dłużej, w sumie 101 dni!) na zwrot zakupionego u nas produktu, który nie był przez Ciebie używany.