Przed nami długo oczekiwana wiosna. Piękna pora roku, gdy dni robią się coraz dłuższe i cieplejsze, a przyroda budzi się do życia po zimowym przestoju. Wraz z nią budzimy się i my, częściej wychodzimy na spacery, bierzemy się za ogrodowe porządki, więcej czasu spędzamy na świeżym powietrzu. Zmiana trybu życia pociąga za sobą konieczność zmiany garderoby. Wiosna to czas bardzo zmiennej pogody, pora roku o chłodnych, czasami nawet mroźnych porankach i zdecydowanie cieplejszych popołudniach. Wychodząc z domu warto ubierać się na cebulkę, szczególną uwagę w wiosennych stylizacjach poświęcając bluzom, szalenie wygodnym i ciepłym, gdy trzeba, noszonym samodzielnie lub na inne, lżejsze elementy garderoby, dostępnym w niezliczonych stylach i atrakcyjnych fasonach, co ważne, będącym odpowiednim strojem nie tylko dla młodych i wysportowanych kobiet.

Damskie bluzy - idealny element wiosennych stylizacji

Każda z nas zna z własnego doświadczenia, że zmiana pór roku bywa szczególnym wyzwaniem dla naszej garderoby. Przejście zimy w wiosnę szczególnie mocno nas pod tym względem doświadcza. Wychodząc rano do pracy, najczęściej dochodzimy do jednego z dwóch, całkowicie się wykluczających, wniosków, że należy ubrać się ciepło i szczelnie (odpowiednio do porannych warunków atmosferycznych) lub też… dużo lżej, mając na uwadze zupełnie inną pogodę, która zastanie nas popołudniu. W wyniku tego albo rano przeziębiamy się, marznąć na porannym chłodzie, albo dla odmiany przegrzewamy popołudniu, wracając po pracy do domu w tych samych ubraniach, które założyłyśmy rano, gdy było zdecydowanie chłodniej. Rozwiązaniem są bluzy – same dające umiarkowane ciepło i nadające się do noszenia również jako dodatkowa warstwa. Niezależnie od tego czy preferujecie sportowe bluzy wciągane przez głowę, czy też bardziej eleganckie bluzy, które mogą być również zapinane na guziki, bądź efektownie wiązane paskiem, niezależnie od tego, czy potrzebujecie bluzy do domu (bo np. oszczędzacie gaz lub po prostu lubicie, gdy w mieszkaniu jest chłodniej – co przecież polecają nawet lekarze), mniej formalnej, ale przecież też gustownej bluzy na wieczór spędzony z przyjaciółmi na mieście, czy też eleganckiej i mieszczącej się w służbowym dress-kodzie bluzy do pracy, wśród dostępnych w naszej ofercie damskich bluz z pewnością znajdziecie coś dla siebie.

Wiosna w biurze, czyli w bluzie do pracy

Strój służbowy rządzi się swoimi prawami, musi być szczególnie schludny, zgodny z dress-kodem panującym w danym miejscu, nie skupiający na sobie nadmiaru uwagi (dajmy popracować innym!), ale przecież też wygodny, gustowny i modny! Dlatego bluzy, które proponujemy naszym klientkom do pracy takie właśnie są: wygodne, stylowe, ale mające również odrobinę szaleństwa w dodatkach, efektowne bluzy z dekoracyjnym wiązaniem przy pasie, bluzy w oryginalne, ale proste wzory, czy też bluzy z eleganckimi, marszczonymi pufkami na ramionach. Nasze stylizacje spodobają się zarówno młodym, dopiero wchodzącym na rynek pracy dziewczynom, jak i dojrzałym paniom, które przez strój chcą podkreślić prestiż swojego zawodu i swojej pozycji.

Stylowe damskie bluzy na chłodny wieczór

Wychodzimy na miasto! Do kina, do pubu, po prostu na spacer. Wiosenne wieczory również mogą być bardzo chłodne, a więc wybrana przez nas bluza na pewno musi być ciepła. Warto szczególnie zwrócić uwagę na bluzy, do których dostępne są do kompletu spodnie. Na nieformalne wyjścia z czystym sumieniem polecić możemy najbardziej zwariowane, mocno oversizowe bluzy w ciekawych, mocnych kolorach lub efektownie wykończone bluzy sportowe uszyte z metalizowanej tkaniny. Jednak jeśli przydarzy Wam się okazja nieco bardziej elegancka i uroczysta, również wśród bluz znajdziemy odpowiednie na takie okoliczności modele, np. biała bluza z kołnierzykiem i guzikami, nieco przypominająca elegancką koszulę.

Wygodna bluza do domu, ciepła i niekrępująca

Wolnoć Tomku w swoim domku, w którym ma być po prostu miło, przytulnie i wygodnie. Dlatego do domu proponujemy bluzy o prostych fasonach, raczej krótkie, sięgające do bioder. Niech to będą bluzy wciągane klasycznie przez głowę, bluzy w zdecydowanych kolorach, z oryginalnymi, może nawet nieco zabawnymi nadrukami, takie, które nie tylko ogrzeją, ale i poprawią humor, a przede wszystkim sprawią, że we własnym domu będziemy czuły się dobrze i komfortowo.